Home / O nas

O nas

Jesteśmy profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną, rodzinną firmą elektroinstalacyjną pod nazwą INELBUD, działającą na rynku usług elektrycznych od 2016 roku, jednakże wcześniej działaliśmy na zasadach zatrudnienia i samozatrudnienia, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia i odpowiednich kwalifikacji. Kładziemy szczególny nacisk na fachowość wykonywanych usług, bezpieczeństwo i terminowość.

Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom solidność, rzetelność, oraz najwyższą jakość powierzonych prac. Instalacje elektryczne wykonujemy z dużą dokładnością, tak aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, niezawodność, funkcjonalność, oraz satysfakcję z solidnie wykonanych prac.

Posiadamy niezbędne uprawnienia elektryczne, by móc wykonywać, modernizować i naprawiać instalacje elektryczne. Niezbędna wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu elektroinstalacji i instalacji teletechnicznych – zdobyta przez wieloletnie doświadczenie, pozwala nam to wykonywać zawód elektryka zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje i śledzimy najnowsze trendy w elektryce, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług i spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Każda zainteresowana naszymi usługami Partner zostanie potraktowany profesjonalnie, pomożemy wybrać jak najlepsza opcję usługi, przy możliwie jak najmniejszym uszczupleniu budżetu. Nasze prace wykonujemy z dokładnością, dbając o zadowolenie Klienta, po wykonaniu każdej z prac wykonujemy pomiary kontrolne, by użytkownikowi nie groziło żadne niebezpieczeństwo oraz aby miał potwierdzenie rzetelnie wykonanych prac, oraz wykonujemy dokumentację zdjęciową wykonanej instalacji, by ułatwić pracę ekipom wykończeniowym, jednocześnie nie narażając instalacji na przypadkowe uszkodzenia.

W naszych działaniach wykorzystujemy nowe i sprawdzone technologie, udzielając na nasze instalacje elektryczne gwarancji.
Z każdym Klientem podpisujemy umowę na wykonanie usługi, dzięki czemu Klient ma pewność, że wykonane zostanie dokładnie to czego wymagał od nas, w terminie, jak sobie życzył.

Wykonujemy także inteligentne elektroinstalacje dla domu.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, oraz konkurencyjne ceny. Faktury VAT.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, oraz wspólnej realizacji Państwa projektów. Będzie nam niezmiernie miło zaoferować Państwu pomoc i doradztwo stosownie do Państwa życzeń i potrzeb. Mamy nadzieję, że nasza oferta rozwinie obustronną współpracę, lub stworzy warunki do jej nawiązania.